Tarkett. Kas jie?

2018-09-03

Turite klausimų? Susisiekite

SOLIDO GRINDYS“ didžiuojasi galėdami pristatyti “Tarkett” gamintojo grindų dangas. “Tarkett“– tarptautinis koncernas, pasaulio lyderis lanksčių grindų rinkoje. Dvylika gamyklų, šešiose šalyse turintis koncernas, pasižymi itin lanksčiu grindų dangų asortimentu, jo produkcija parduodama visame pasaulyje. Tai itin geros kokybės, higieniška bei atspari grindų danga, todėl ją renkasi ir architektai, techninės priežiūros darbuotoja ir kt. “Tarkett” turi daugiau nei šimto metų patirtį. Šios ilgametės patirties įrodymas – platus produkcijos asortimentas:

Homogeninės grindų dangos

Šios rūšies grindų danga aukščiausios kokybės, nes paviršiaus sluoksnis sustiprintas naujos kartos PUR padengimu. Dėl padengimo konduktyviniu PUR, klojimo metu šiai dangai nereikia jokių papildomų apsaugos plėvelių, t.y. nereikia jokio papildomo vaškavimo. Be to, nesunku išlaikyti švarią. Homogeninė grindų danga padengta PU sluoksniu yra ypač higieniška. PU sluoksnis suteikia gerą pagrindą dangos valymui bei priežiūrai visą tarnavimo laikotarpį. Be to, tai puikus sprendimas riboto biudžeto objektams, kurių patalpose yra aktyvus judėjimas.

Heterogeninės grindų dangos

Heterogeninės – tai daugiasluoksnės, aukščiausios kokybės PVC grindų dangos, kurios pasižymi unikaliomis savybėmis: tai itin atspari grindų danga, eksploatuojama aktyvaus judėjimo patalpose, nes šių dangų paviršius sudarytas iš gryno PVC. Dėl šios savybės danga ypatingai atspari įbrėžimams, įlenkimams bei dinaminėms apkrovoms.

Natūralus linoleumas

“Tarkett” koncerno linoleumo kolekcija buvo gaminama daugiau nei šimtą metų. Visi šio linoleumo komponentai yra natūralūs ir chemiškai neapdoroti – tai unikalus grindų dangų sprendimas. “Tarkett” linoleumas gaminamas Romoje, kruopščiai išmaišant kamštinio medžio miltelius ir natūralius dažus su rišamąja medžiaga, kurios sudėtyje yra linų aliejus, sakai, kalkakmenis.

Elektrostatinė danga

Elektrostatinė grindų danga – tai specialaus naudojimo, puikių savybių danga. Ji unikali tuo, jog kontroliuoja elektros krūvį. Tai dangos, išskirstančios elektros krūvį, ir kurios tinka visose sferose, kur elektros krūvis gali sukelti problemų. Dėl šios savybės elektrostatinės dangos rekomenduojamos patalpoms, kuriose saugomi, naudojami ar remontuojami didelio jautrumo prietaisai, tokios kaip operacinės, diagnostikos kabinetai ligoninėse, elektroninių prietaisų gamybos patalpos. Elektrostatinės dangos asortimentas pateikiamas rulonų ir plytelių pavidalu.

Drėgnų patalpų danga

Tarp “Tarkett” koncerno gaminamos produkcijos yra grindų dangos, kurios pritaikytos drėgnoms patalpoms, tokioms kaip dušai, baseino prieigos, vonios kambariai. Šios grindų dangos užtikrina atsparumą vandeniui bei vandens pralaidumui. Dėl esančios Sanitized apsaugos, “Tarkett” drėgnų patalpų dangos idealiai tinka ir įstaigoms, kuriose ypač svarbūs higienos reikalavimai: ligoninėms, sveikatos priežiūros įstaigoms, sanatorijoms, o taip pat ir sporto centrams, persirengimo kambariams.

Prabangios vinilo plytelės

Tarkett” gaminamos prabangios vinilo lentelės kolekcijos pasižymi autentiškumu, gausiu įvairių spalvų bei raštų asortimentu. Tai gyvybingos, šiuolaikiško dizaino lentelės, kuriomis puikiai galima sukurti prabangią, romantišką bei jaukią atmosferą tiek restoranuose, tiek viešbučiuose, tiek gyvenamosiose patalpose. Šios prabangios “Tarkett” gaminamos lentelės apima metalo, modernaus plieno, mineralų, medžio, akmens, marmuro, skalūno įvaizdį bei grožį. Vinilo lentelės atsparios batų žymėms, nes sustiprintos PUR. Priežiūra paprasta, nes visą dangos tarnavimo laiką nereikalauja jokių papildomų apsauginių plėvelių bei vaškavimo. Šios dangos unikalumas atsiskleidžia ir tuo, jog lyginant su natūraliomis medžiagomis, po kojomis yra tylesnės ir šiltesnės.