Dažniausiai užduodami klausimai

#Vinilinės lentelės
Kiek kainuoja vinilinės lentelės?

Vinilinių lentelių kaina priklauso nuo gamintojo, pasirinkto formato, dėvimojo sluoksnio bei gamybos technologijos. Visas produktų kainas galite rasti ČIA.

Kaip sužinoti, kiek iš viso kainuos įsirengti vinilines dangas?

Paprasčiausias būdas yra paprašyti mūsų, jog parengtume grindų įrengimo sąmatą. Sąmatoje matysite tiek dangų, tiek suklojimui reikalingų medžiagų bei darbų kainas. Paprastai, Jums pateikus tikslią dengiamo ploto kvadratūrą, gausite ganėtinai tikslią sąmatą, kuria galėsite vadovautis.

Ar dangos sandėliuojamos ar reikia jas užsakinėti?

Dėl dizainų ir produktų gausos bei galimybės dangas patiekti klientui santykinai greitai, dangų nesandėliuojame. Paprastai dangų pristatymas trunka 2-3 savaites.

Ar vinilines dangas galima kloti ant šildomų grindų?

Taip, visos dangos yra pritaikytos grindiniam šildymui. Vienintelė išimtis – infraraudonųjų spindulių šildymo kilimėliai. Jie įkaista per daug greitai ir gali turėti įtakos lentelių deformacijai.

Kuo skiriasi PVC dangos nuo vinilinių lentelių?

Niekuo. Vinilinės lentelės ir yra PVC dangos, tik jos supjaustytos į lentelių formatus ir paruoštos klojimui.

Ką geriau rinktis: klijuojamas vinilines dangas ar dangas su Click užrakto sistema?

Vieningo atsakymo nėra. Tai skirtingi produktai, turintys skirtingas savybes bei skirtingas gamybos technologijas. Klijuojamos dangos yra plonesnės, klijuojamos tiesiai prie pagrindo, todėl vaikščiojant yra juntamas šiek tiek kietesnis pagrindas po kojomis, nei būtų juntamas su suneriamomis grindimis. Klijuojamos dangos yra pigesnės nei suneriamos, tačiau jų suklojimui reikalingos papildomos medžiagos (išlyginamieji mišiniai, klijai). Tuo tarpu suneriamos dangos yra šiek tiek brangesnės, tačiau dažniausiai jos turi integruotą paklotą, todėl ant šiuolaikiškai įrengto naujo betono ar jau esančios dangos jas galima kloti tiesiai, be papildomų paruošiamųjų darbų.

Kas yra „darbinis vinilinių lentelių sluoksnis“?

Vinilinės lentelės turi savo struktūrą. Vienas iš svarbiausių lentelės sluoksnių – viršutinis, gryno PVC sluoksnis. Kuo viršutinis sluoksnis storesnis, tuo ilgiau bus galima naudoti dangas nepažeidžiant piešinio. Namams dažniausiai naudojamos PVC lentelės su 0,3 mm arba 0,55 mm dėvimaisiais sluoksniais. Komercinėse patalpose visada naudojamos PVC lentelės bent su 0,55 mm dėvimuoju sluoksniu.

Ar vinilinės lentelės bijo drėgmės?

Vinilinės lentelės yra visiškai atsparios drėgmei ar vandeniui, tačiau reikėtų turėti omenyje, jog klijuojant lenteles naudojami klijai. Jeigu planuojate lenteles klijuoti drėgnose patalpose (priepirtyje, vonios kambaryje ar pan.), turėtų būti naudojami drėgnoms patalpoms tinkami klijai.

Kuriuo būsto įrengimo metu reikia planuoti grindų įrengimą?

Grindys įrenginėjamos PRIEŠ atliekant paskutinį dažymą. Dažnam klientui atrodo, jog grindų įrengimas yra švarus ir greitas darbas, tačiau jei dangos yra klijuojamos, procesas užtruks ne mažiau nei savaitę, nes pradžioje išliejamas išlyginamasis mišinys, o jam pilnai išdžiūvus galimas ir PVC dangos įrengimas.

Ar turite savo meistrus?

Turime meistrų komandą ir rekomenduojame pasinaudoti jų paslaugomis. Tokiu būdu gausite pilną produkto garantiją ir užtikrinsime, jog dangos būtų suklotos pagal visus gamintojų reikalavimus.

Ar dangos atsparios smūgiams ir įbrėžimams?

Dangos iš tiesų yra atsparios tiek smūgiams, tiek įbrėžimams, tačiau labai svarbu žinoti, jog vinilinės dangos nėra neįveikiamos: nors jos yra gerokai atsparesnės už medines grindis, tačiau vis vien gali būti pažeistos. Norint maksimaliai prailginti dangų tarnavimo laikotarpį, kėdžių, stalų kojos turėtų būti paklijuotos specialiomis priemonėmis.

Ar kažką turėčiau žinoti prieš klodamas šias dangas?

Yra keli žinotini punktai. Vienas svarbus akcentas yra pagrindo drėgmė. Betonas turi būti pilnai išdžiūvęs ir neviršyti 2,5% drėgmės CM skalėje. Šį matavimą atlieka meistrai. Jeigu nesate tikri dėl savo pagrindo sausumo – susisiekite su mumis ir pagrindo drėgmę išmatuosime. Be to, labai svarbu žinoti, jog dangos turi būti klojamos ir eksploatuojamos tokioje temperatūroje, kokioje mes įprastai ruošiamės gyventi, t.y. 18-25 o Klojant aukštesnėje ar žemesnėje, nei nurodyta, temperatūroje, dangos gali deformuotis, susitraukti, išsiplėsti. Patalpos temperatūra negali būti drastiškai keičiama daugiau nei nurodyti temperatūriniai rėžiai.

Ar galima grąžinti vinilines dangas?

Kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. nuo prekių atsiėmimo iš Pardavėjo sandėlio dienos.  Kokybiškos prekės grąžinamos, jeigu: grąžinamos prekės yra originalioje tvarkingoje pakuotėje; prekės yra nenaudotos ir nesugadintos; grąžinamos pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija; nepraradusos prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt); grąžinant prekes pateikiamas jos įsigijimo dokumentas.