Šiuolaikinės vinilinės dangos gamybos technologijos garantuoja saugumą

2021-05-10

Turite klausimų? Susisiekite

Aplinka, kurioje dirbame ir gyvename, daro didelę įtaką ne tik emocinei, bet ir fizinei mūsų būklei. Kartais namų oras gali būti net kelis kartus labiau užterštas nei itin judrių gatvių, tad nieko keisto, jog dauguma nemenką dėmesį skiria saugiai aplinkai. „Solido” svarbi ne tik akiai maloni vinilinė danga, bet ir jos patikimumas bei klientų sveikata.

Neapsigaukite nepatikimais informacijos šaltiniais

Panėrus į interneto platybes, galima rasti informacijos, jog  vinilinė grindų danga nėra saugi, o veikiant šilumai iš jos išsiskiria nuodingųjų ftalatų. Skubame jus nuraminti ir patikinti – taip tikrai nėra. Vinilinė danga susideda iš perdirbamos žaliavos ir neišskiria žmogaus organizmui pavojingų junginių.

Europos Sąjungos reikalavimai yra griežti, todėl aplinkai ir žmogui pavojingos grindų dangos tiesiog neprasiskintų kelio iki oficialių prekybos vietų. Žinoma, šiuo atveju vienas geriausių kokybės garantų – patikimas gamintojas ir pardavėjas.  Jeigu neaiškus perpardavėjas jums nesuteiks dokumentų, patikimas pardavėjas – priešingai. Įsigydami vinilinę dangą „Solido” visuomet gausite dokumentus ir sertifikatus, kurie patvirtins grindų dangos saugumą.

Patikimas gamintojas – saugi vinilinė danga

Vinilo grindų danga yra viena populiariausių pasaulyje.  Nors vinilinė grindų danga nėra naujovė, tačiau su laiku ji stipriai keitėsi, o gamybos technologijos tobulėjo.

Jeigu anksčiau plastifikatoriuose, kurie naudojami plastmasinių gaminių pramonėje, buvo galima aptikti visiems baimę keliančių ftalatų, šiandien viskas pasikeitę iš esmės. Gamintojai atranda saugių alternatyvų ir jas pritaiko gamybos procese.

Hexamoll® DINCH yra geriausiai ištirtas plastifikatorius, neturintis nuodingųjų ftalatų. Nepriklausomi tyrimai atskleidė, jog šio plastifikatoriaus ne tik puikios toksikologinės savybės, bet ir geriausias įvertinimas pagal ekologinio efektyvumo analizę, kuomet vertinama, atsižvelgiant į ekologinius ir ekonominius aspektus produkto gyvavimo ciklo metu. Svarbu paminėti ir tai, jog iš Hexamoll® DINCH yra gaminami lankstūs plastikiniai gaminiai, kurių saugumas – pirmoje vietoje:

  • Vaikams skirti daiktai: lėlės, pripučiami žaislai ir kamuoliai, plaukiojimo inventorius ir kt.
  • Maisto pakuotės: plėvelės, dangteliai ir kamšteliai, sandarinimo žiedai ir kt.
  • Sporto ir laisvalaikio inventorius: gimnastikos kamuoliai, mankštos kilimėliai, masažiniai kamuoliukai, dušo užuolaidos ir kt.
  • Medicinos inventorius: kraujo maišeliai, kvėpavimo vamzdeliai, kateteriai, vienkartinės pirštinės ir kt.

Šio plasifikatoriaus platus panaudojimas itin jautriuose sektoriuose tik įrodo jo saugumą ir patikimumą. „Solido” parduodamos „Project Floors” gamintojo vinilinės dangos gaminamos iš to paties plastifikatoriaus, todėl garantuojamas saugumas.

Gamintojai didelį dėmesį skiria ir aplinkosaugos klausimams

„Solido” ekspertai pasakoja, jog vinilinių grindų gamintojas „Project Floors” įsipareigojęs nepalikti nuošaly aplinkosaugos klausimų ir su kiekvienu įmonės sprendimu prisidėti prie gamtos ir aplinkos išsaugojimo bei gerinimo. Tai apima gamybą, naudojant ribotus išteklius ir taip juos tausojant. Taip pat didelis dėmesys skiriamas atliekų mažinimui visos gamybos proceso metu, tad prisidedama prie vandens ir oro kokybės išsaugojimo.

„Project Floors” vinilinės grindų dangos gamybos metu sunaudojama gerokai mažiau energijos, lyginant su daugeliu alternatyvių produktų, o pačios dangos ilgaamžiškumas ir perdirbimo galimybės tik dar labiau prisideda prie aplinkosaugos.

Jeigu ieškote ne tik dizainų ar spalvų gausos, bet ir socialiai atsakingo gamintojo bei išties saugios vinilinės grindų dangos, užsukote ten, kur reikia. „Solido” visuomet renkasi patikimą gamintoją ir rūpinasi klientų saugumu.