PVC grindų dangos priežiūra

2018-06-07

Turite klausimų? Susisiekite

PVC danga yra ilgaamžė ir lengvai prižiūrima, tačiau ją svarbu atidžiai saugoti nuo mechaninių pažeidimų. Perstumdydami baldus ar buitinius prietaisus, pakiškite po jų kojomis minkštesnio audinio gabaliukus. Taip apsaugosite dangą nuo įrėžimų, kurių vėliau nepanaikinsite.
Kad grindų dangos netrintų dulkės, smėlis ir purvas, prie durų padėkite kilimėlį kojoms valyti. Rekomenduojama reguliariai siurbti dulkes ir kitus nešvarumus. PVC dangą patartina saugoti nuo kontakto su cheminiais produktais. Karšti ar degantys daiktai, taip pat, neturėtų papulti ant dangos, nes gali palikti žymes.
Plovimas
PVC danga – viena iš lengviausiai prižiūrimų grindų dangų. Kasdienei priežiūrai pakanka šluostės, sudrėkintos vandenyje su švelniais plovikliais. Kitu atveju tiks ir švelnus skystas indų ploviklis. Patalpose, kur intensyviai vaikštoma, naudokite tik tokias valymo priemones, kurios tikrai tinka vinilinei grindų dangai. Jokiu būdu negalima valyti PVC grindų dangos parafinu, terpentinu, benzinu ar balinimo priemonėmis, valymui nenaudokite acetono, acto rūgšties ir chloroformo.
Jeigu jūsų grindų danga nebeatrodo lyg nauja, atgaivinkite ją specialia grindų poliravimo emulsija – tai pailgins dangos tarnavimo laiką.
Žinoma, kiekvienas gamintojas pateikia papildomas, išsamias PVC grindų dangos priežiūros rekomendacijas, kuriomis reikėtų vadovautis.
Grindų priežiūros priemones, kurias galite įsigyti pas mus, rasite čia: https://goo.gl/Ds8RZC