Medinės grindys namuose

2018-06-21

Turite klausimų? Susisiekite

Medinės grindys garsėja savo neprilygstamu natūraliu grožiu, kuris bet kokiai aplinkai suteikia unikalų braižą, nesvarbu, ar būtų pasirinkta modernaus, klasikinio ar kaimiško stiliaus danga.  UAB „Solido Group“ yra oficialus Tarkett atstovas Lietuvoje, kurio medinės grindų dangos kolekcijos įkvėptos pagrindinių interjero dekoravimo tendencijų, kad atrastumėte savo stilių ir susikurtumėte namų interjerą pagal savo skonį.

MEDIENOS ELEGANCIJA

Pagrindinė asociacija, kuri kyla pagalvojus apie medines grindis, yra elegancija. Jei ieškote būtent tokių medinių grindų, jums patiks Tarkett kolekcija „Elegance“, kurią sudaro ypač plačios, ilgos ir storos lentjuostės. Kiekviena lentjuostė turi savo charakterį, kurį išryškina visiškai natūrali tekstūra bei struktūra. Ji spinduliuoja natūralia elegancija ir neatrodo pernelyg paprastai.

UAB „Solido Group“ galite rasti ir kolekciją „Pure“, kurią sudaro įprastesnė grindų danga, kuriai būdingas natūralus autentiškas dizainas ir apdailos detalės kiekvienos lentjuostės unikalumui išryškinti.

KAIMIŠKO STILIAUS GRINDYS

Medinės grindys gali būti siejamos ne tik su klasika, bet ir su modernia stilistika, atspindinčia pagrindines vyraujančias tendencijas bei skonį. Jos puikiai dera prie elegantiško šiuolaikinio interjero, išsiskirdamos nepranokstamu meistriškumu ir medienai būdingomis unikaliomis savybėmis. Tarkett kolekcija „Noble“ yra nauja klasikinės parketinės grindų dangos interpretacija: šios modulinės grindys atrodo elegantiškai ir ypač šiuolaikiškai.

Kolekcija „Play“ išsiskiria itin kūrybiškais sprendimais: siūlomos įvairios spalvos leis susikurti išraiškingą grindų dizainą. O kolekcija „Shade“ yra puikus pasirinkimas ieškantiems švelnių dizaino sprendimų ir spalvų, taip pat pilkos grindų dangos jaukiam interjerui susikurti.

Visus Tarkett parketo dizainus galite apžiūrėti gyvai, atvykę į mūsų saloną – Juozapavičiaus pr. 31, Kaunas.

Taip pat, parketo katalogą galite rasti čia: https://goo.gl/dh4skF

O kilus klausimams susisiekti su mumis tiesiogiai:

Tel:+37068567699
info@solido.lt