Kokias grindis rinktis virtuvėje?

2018-06-04

Turite klausimų? Susisiekite

Paklausus žmonių, kokia jų manymu yra svarbiausia namų vieta, greičiausiai dauguma atsakytų, kad virtuvė. Su tuo sutinkame ir mes. Joje mes ne tik gaminame, bet ir bendraujame su savo artimaisiais. Virtuvės grindys turi būti itin atsparios nešvarumams, vandeniui, riebalams ir smūgiams. Taip pat, reikia, kad jos būtų lengvai valomos.

Jeigu grindyse matyti kiekvieno nukritusio indo ar kito virtuvės įrankio žymės, tuomet jūsų išsirinktos grindys yra netinkamos.

Dažniausiai namuose galime išvysti kombinuotas dangas, t.y. plytelės virtuvėje ir kitą dangą likusiose patalpose. Plytelės virtuvėje nėra pats tinkamiausias variantas dėl jų kieto paviršiaus. Kiekvienas nukritęs indas duš ar suskaldys plyteles. Taip pat, plytelės yra šaltos, dėl šios priežasties reikėtų įsirengti šildomas grindis.

Medinės grindys tikrai suteiks prabangos, jaukumo ir šilumos jūsų namams, deja, bet tik jūsų svetainėje. Virtuvės zonoje šios grindys netinkamos dėl neatsparumo temperatūrų kaitai ir drėgmei. Ypač alyvuotas medis nėra tinkamas virtuvėje. Jeigu, visgi, norite medinių grindų, siūlome lakuotą medį ir ties kriauklės sritimi pasitiesti kilimėlį.

Laminuotos grindys turi didelį spalvų ir dizainų asortimentą, tačiau nėra tokios ekologiškos, kaip medis. Taip pat, renkantis laminatą reikia atkreipti dėmesį į jo kokybę bei neatsparumą drėgmei.

Šiuo metu populiariausia grindų danga – vinilinė danga. Šią dangą galima naudoti ne tik kambariuose, prieškambaryje, virtuvėje, bet ir vonios kambaryje. Vinilinės dangos gali būti įvairių dizainų ir spalvų, nuo medžio iki plytelių imitacijos. Atsparios drėgmei, įbrėžimams, lengvai valomos ir puikiai tinka šildomoms grindims.

Kad mažiau namuose matytųsi nešvarumai, rekomenduojami margesnes dangas. Taip pat, nepamirškite, kad daugiau priežiūros reikalaus labai šviesios ar labai tamsios grindys.

Apie vinilines dangas sužinoti galite čia: https://goo.gl/XBMGDn