Kilimai verslui – Desso AirMaster

2018-06-13

Turite klausimų? Susisiekite

UAB „Solido group“ turi platų pasirinkimą kiliminių dangų Jūsų verslui. Jeigu, Jums, rūpi Jūsų pačių ir darbuotojų sveikata, tuomet turime puikų pasiūlymą – kilimus gerinančius patalpų orą.

Desso AirMaster® – kilimas, kuris yra pirmasis ir vienintelis kilimas pasaulyje, gerinantis patalpos oro kokybę.

Patentuotos Desso technologijos dėka, didžioji dauguma patalpoje esančių kietųjų dalelių, kurios gali būti itin  kenksmingos žmogaus sveikatai ir daryti įtaką astmos, alergijų bei kitų sveikatos problemų atsiradimui, „užrakinamos“ kilimo šereliuose. Tačiau šereliuose jos nesikaupia, o yra labai lengvai susiurbiamos eilinio patalpos siurbliavimo metu.

Nepriklausomi tyrimai patvirtina, kad patalpų oras, kuriose yra Desso AirMaster kilimas, yra:

  • 4 kartus švaresnis už patalpų, kuriose suklotas įprastas kilimas
  • 8 kartus švaresnis už orą patalpose, kuriose yra suklota kieta grindų danga (PVC, plytelės, medis, betonas).

“AirMaster®” sudarytas iš ECONYL® siūlų – iš 100% regeneruoto nailono, pagaminto iš panaudotų atliekų, tokių kaip kilimų verpalai ir panaudoti žvejybos tinklai.  Žvejybos tinkluose dažnai susipainioja koralai ir žuvys. Iš naujo naudojant šiuos žvejybos tinklus DESSO siekia padėti išsaugoti jūros gyvybę ir sumažinti žaliavų trūkumą.

Desso AirMaster® yra vienintelis kilimas pasaulyje, turintis nepriklausomo Vokietijos instituto, matuojančio vidaus išorės oro kokybę, GOLD+ sertifikatą.

Taip pat, šie kilimai gali būti naudojami pastatuose, siekiančiuose gauti BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) sertifikatą. BREEAM – tai tarptautinis tvarių pastatų vertinimo standartas bei sertifikavimo sistema. Šiuo sertifikatu ženklinami pastatai, darantys mažiausią poveikį aplinkai per visą savo gyvavimo laikotarpį.