Svetainėje jūsų patogumui naudojami slapukai. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Solido" slapukų politika. Daugiau informacijos

Kiliminės plytelės garsėja dėl savo estetiško stiliaus. Lyginant jas su kitais grindų dangos variantais, suteikia daugiausiai erdvės improvizacijoms bei kūrybai. Skirtingi formatai, šimtai spalvų ir atspalvių leidžia sukurti tiek tradicinį interjerą, tiek ir išgauti visiškai nestandartinius sprendimus, formuojančius įmonės įvaizdį. Žinoma, kiliminės dangos išlieka labai praktiškos bei ilgaamžės. Dėl išskirtinių eksploatacinių savybių tinkamos naudoti reikliausio intensyvumo judėjimo aplinkose. 

Jokios kitos dangos paskutiniu metu taip neprogresuoja ir nėra veikiamos inovacijų kaip komerciniai kilimai. O olandų kompanija Desso, kurios komercines kilimines dangas siūlome, yra vienas lyderių, kuriančių tendencijas ir diktuojančių madas kitiems gamintojams šiame segmente.

Desso kiliminės dangos

Desso pirmasis ir kol kas vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris sukūrė AirMaster kolekciją, kuri pasižymi tuo, kad tai yra pirmasis pasaulyje kilimas, valantis patalpos orą. Specialios ir patentuotos kilimo šerelių struktūros dėka, kilimas savyje užrakina daugelį medžiagų, kurias įprastai mes įkvepiame į savo plaučius.


Tačiau šios medžiagos nesikaupia, o yra lengvai „paleidžiamos“ kiekvieno valymo siurbliu metu. Patalpose, kuriose suklotas šis kilimas, oras yra 4 kartus švaresnis nei patalpose, kuriose yra įprastas kilimas bei 8 kartus švaresnis už patalpų, kuriose yra suklotos PVC dangos ar plytelės. Šiuos kilimus savo biuruose naudoja tokios pasaulinės kompanijos kaip WesterUnion, Škoda ir pan.


Breem sertifikatai

Retas kitas gamintojas tiek dėmesio skiria ekologijai ir gamtos resursų taupymui. Desso savo gamyklose naudoja saulės bei vėjo energiją, perdirbtas medžiagas, itin daug dėmesio skiria uždaro ciklo ekonomikai (kai panaudoti kilimai neišmatami, o perdirbami ir vėl naudojami gamybos procese, o likusios atliekos vėl patenka į gamybą, etc.).


Desso kilimai gali būti naudojami pastatuose, kurie siekia gauti prestižinį BREEAM sertifikatą (BREEAM sertifikatu ženklinami pastatai, darantys mažiausią poveikį aplinkai per visą savo gyvavimo laikotarpį).

Apie PVC lenteles verslui Jums patars Arnas Dudonis

Susisiekime dėl susitikimo jau šiandien +370 650 46631 arba arnas@solido.lt

ARBA

Rokas Kaknevičius +370 685 67699 arba rokas@solido.lt

Pasisemkite įkvėpimo!