Svetainėje jūsų patogumui naudojami slapukai. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Solido" slapukų politika. Daugiau informacijos

Grindų įrengimas, priklausomai nuo jų tipo, reikalauja skirtingų įgūdžių bei skirtingų klojimui naudojamų medžiagų.

Mes naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, kurias patys atsirinkome iš daugybės tiekėjų bei patikrinome savo įrengtuose objektuose. Dėl šios priežasties galime būti garantuoti kokybiškais rezultatai.

PVC dangų klojimo eiga:
Ruošiantis PVC dangos klojimui, svarbiausia tinkamai paruošti pagrindą. Betonas turi būti lygus, švarus ir sausas. Esant nelygumams meistrai juos užlygina remontine mase Schonox RR. Kai pagrindas nebeturi akivaizdžių įtrūkimų, plyšių ir nelygumų pasiruošiama išlyginamojo mišinio Schonox XA liejimui prieš tai plotą padengiant grunto sluoksniu Schonox Primer. Siekiant apsaugoti kliento sienas bei dažytojų darbą meistrai privalo sienas apsiklijuoti apsaugine plėvele, kad paskirstant išlyginamąjį mišinį nebūtų palikta mišinio pėdsakų ant sienos. Išlyginamajam mišiniui pradžiūvus galima pagrindą šlifuoti, siekiant jį padaryti kaip įmanoma lygesnį. Mišiniui visiškai išdžiūvus pagrindas dar kartą išvalomas, gruntuojamas. SOLIDO naudojami iFloor klijai užtikrina geriausią sukibimą tarp pagrindo ir PVC lentelių. Naudojant šiuos klijus iškart galima lipti ant PVC dangų, jos nereikalauja papildomo džiūvimo laiko.

Parketlenčių klojimo eiga:
Ruošiantis parketlenčių klojimui būtinas tinkamai paruoštas ir sausas betonas. Esant nelygumams ar įtrūkimams naudojamas Schonox RR remontinis mišinys. Sutvarkę nelygumus ir visiškai išsivalę patalpas meistrai gali pradėti parketlenčių klojimą. Dangų klijavimui naudojami suomiški Kiilto arba vokiški Wakol klijai, tinkami šildomoms grindims. Skirtingo tipo parketlentės (atsižvelgiant į parketlenčių storį bei plotį) klojamos naudojant skirtingus klijus. Kreipkitės į SOLIDO specialistus dėl tinkamiausio sprendimo Jūsų namams ir reikiamų klijų parinkimo.

Prekių katalogas

Apie PVC lenteles Jums patars Rokas Kaknevičius

Susisiekime dėl susitikimo jau šiandien +370 685 67699 arba rokas@solido.lt