Paslaugos

NETURITE KAIP ATVYKTI IKI MŪSŲ? ATVYKSIME PAS JUS!

Jei neturite laiko atvažiuoti iki mūsų – ne bėda. Išsirinkite grindų pavyzdžius, kuriuos norėtumėte apžiūrėti ir mes su jais atvažiuosime pas Jus. Taip pat pristatysime visą informaciją, kurią klientas turi žinoti apie įsigyjamą produktą. Taip pat su atvykusiu konsultantu galėsite aptarti kitas rūpimas smulkmenas susijusias su klojimu, bei kitomis subtilybėmis susijusiomis su grindimis.

Kitas svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis grindis – šviesa. Į kiekvienus namus saulė patenka skirtingai, todėl renkantis grindis, labai svarbu atkreipti dėmesį, kaip Jūsų namuose „krinta“ saulė. Tai gali nulemti ne tik bendrą išvaizdą, tačiau ir grindų atspalvius. 

Rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite telefono numeriu +37068567699 bet kada, kai Jums patogu. 

 

SURENKAMŲ GRINDŲ NUOMA!

Dažnai vakarėliams, šokiams ar kitoms šventėms reikalingos tinkamos grindys. Siūlome naujovę Lietuvoje – surenkamų grindų nuoma. Tai itin paprastai surenkamos bei išrenkamos grindys. Trys vyrai 200 kv.m. grindų gali pakloti bei išrinkti per 20 minučių. Surenkamos grindys Jūsų šventei suteiks visai kitą lygį. Tai natūralios medžio spalvos grindys, kurios visiškai nekrenta į akis ir suteikia jausmą, lyg būtum namie.  Vienas pagrindinių reikalavimų šių grindų surinkimui yra santykinai lygus pagrindas (betonuotos grindys, plokštės ir t.t.). 

Dėl smulkesnės informacijos bei nuomos sąlygų rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite telefono numeriu +37068567699.

PROFESIONALUS MONTAVIMAS

Kokybiškam ir ilgaamžiui grindų naudojimui neužtenka vien išsirinkti patikimą grindų dangą. Ne mažiau svarbu – kokybiškas bei patikimas grindų įrengimas.

Solido grindys gali Jums suteikti šias paslaugas:

  • Parketo klojimas plaukiojančiu būdu
  • Parketlenčių klojimas klijuojant prie pagrindo
  • Laminato klojimas
  • PVC dangų įrengimas (tiek buitinės, tiek komercinės paskirties objektuose)
  • Paviršiaus lyginimas išlyginamuoju mišiniu
  • Paviršiaus gruntavimas
  • Medinių bei plastikinių grindjuosčių pritaisymas

Dėl kainų bei galimo darbų atlikimo laiko prašome kreiptis į mus telefonu  +37068567699 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.