Apie mus

Esame patikima ir didelę patirtį sukrovusi įmonė, tiekianti klientams tik kokybiškas prekes Lietuvoje ir Norvegijoje. Nuolat siekiame praplėsti siūlomų produktų asortimentą, kad Jūs galėtumėt pasirinkti tai, kas Jums tinka labiausiai. Atstovaujame tarptautinius prekinius ženklus, tokius kaip „Tarkett“ bei „Massive and Massive“. Didžiuojamės galėdami būti šių koncernų atstovais ir visada linkime klientams išsirinkti geriausią produktą.

Pasirinkdami Tarkett grindis įsigyjate ne tik jas, bet ir aukštą grindų kokybę bei dizainą. Su Tarkett galimybės beribės! Gaminių asortimentas apima net 250 skirtingų medinių grindų variantų. Galite rinktis iš skirtingų spalvų, formų, medienos rūšių. Galite rinktis tarp alyvos ir lako, kurie apsaugo grindis ir padaro paviršių blizgų arba matinį.

Jei ieškote skandinaviško tipo parketo, rinkitės „Massive and Massive“ gamintojo grindis. Tai alyvuotos grindys, suteikiančios namams natūralumo, šiltumo bei jaukumo jausmą. Dėl savo unikalios struktūros šios grindys gali būti šlifuojamos iki 8 kartų, todėl skandinavai teigia, jog šios grindys – visam gyvenimui.

Mūsų Tikslas

Klientams pasiūlyti tik kokybiškas prekes, atitinkančias visus klientų lūkesčius.

Mūsų Misija

Profesionaliai patarti, konsultuoti bei atsakyti į Jūsų klausimus ir pateikti Jums tinkamiausią produktą. O visa tai daryti su malonumu bei šypsena!

 

Mūsų Vizija

Būti profesionaliausiu aukštos klasės grindų tiekeju Lietuvoje ir tapti ilgalaikiu klientų partneriu.